اسلایدر لاگون

فروش و نصب ورق ژئوممبران

تجربه سال هاي متمادي،در كنار فراگير شدن اطلاعات در سطح جهاني و موفقيت آموزه هاي فراوان توجه به بخش غير دولتي براي بدست گرفتن فعاليتهاي اصلي و اساسي در بخش هاي مختلف توليدي،خدماتي،صنعتي موجب گردید شد تا برنامه ريزان و تصميم گيران كشوري به راهكار برون سپاری فعالیت های اجرایی و نظارت در امر توسعه سامانه های نوین آبیاری براي حمايت از توسعه سرمايه گذاري در بخش آب و انرژی دست زنند.
انرژی و علی الخصوص آب يكي از مؤلفه‌هاي اساسي توسعه پايدار اقتصاد می باشد.افزایش سهم سرمايه‌گذاري زیربنایی در بخش ذخیره سازی و حفظ آب در اقتصاد كشور باعث خواهد شد زيرساخت‌ها و امور زيربنايي شامل شبكه‌هاي آبياري، مكانيزاسيون و صنايع تبديلي و تكميلي از وضعيت مطلوبي برخوردار باشند.اين امر همچنین موجب افزايش نرخ بهره‌وري،ارزش افزوده و در نهایت اقتصادي شدن توليد در بخش های کلان اقتصادی خواهد شد.

با توجه به کمبود نزولات آسمانی در کشورمان و عدم توزیع مناسب زمانی و مکانی بارش ها، همچنین بروز خشکسالی های متعدد در بیست سال اخیر، ضرورت ذخیره سازی نزولات جوی و روان آبهایی که از دسترس خارج می شوند به کمک استخر های ژئوممبران (ژئوممبرین) بیش از پیش احساس می شود.در سالهای اخیر در سایه عنایت ویژه دولت ها,ساخت استخر های ذخیره آب ژئوممبران در کشور ما مورد توجه قرار گرفته و توسعه پیدا کرده است.

ولی با نگاه به حجم تسهیلات و سرمایه‌گذاری های اختصاص داده شده چنانچه انتظار می‌رفت توسعه آن سیستم ها خصوصاً در بعضی از مناطق کشور با پیشرفت مواجه نشده است. در توسعه این روش ها بایستی نگاه علمی و تحقیقاتی داشته باشیم تا حاصل سرمایه گذاری ها صرفه جویی درمصرف آب و بالارفتن تولیدات کشاورزی باشد البته باید درنظر داشته باشیم که چاره ای جز تغییر روش های سنتی آبیاری نیست.

هیات مدیره

مدیر واحد فنی و اجرایی

مدیر اجرایی

هیات مدیره

مدیر واحد لجستیک و پشتیبانی

تاریخچه پلی ممبران

تاسیس ۱۳۹۴

شرکت فن و تدبیر آبادگران اریکه(سهامی خاص) به عنوان پیمانکار دارای صلاحیت پیمانکاری در امور فنی و زیربنایی(سامانه های نوین آبیاری) به شماره 2292/97/605 و توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در سال 1394 به شماره ثبت 776 تاسیس گردید.

فروش و نصب ورق ژئوممبران

درباره ما

ساخت و نصب

احداث استخرهای پلیمری با انواع ورق ژئوممبران

احداث و عایقکاری حوضچه لیچینگ(Leaching)

پایدارسازی انواع سازه و سطوح با استفاده از پوشش های ژئوسنتتیک

لاینینگ,ایزولاسیون و عایق مخازن نفت،گاز و پتروشیمی

اجرای آببندی گود های ساختمانی

اجرای آببندی سازه های زیرزمینی

فروش و نصب ورق ژئوممبران

تامین کننده قابل اعتماد  پوشش های ژئوسنتتیک

ورق ژئوممبران سبک ( LLDPE )

مشتریان ما

ما اینجا هستیم تا به مشتریان‌ خود به بهترین شکل کمک کنیم

فروش و نصب ورق ژئوممبران

دانش و تجربه مجموعه پلی ممبران,شیوه های نوین تجاری همراه با ارتباطات عالی و تحقیقات بازار، همواره خدمات و کالاهای ارزشمندی را برای شرکای خود فراهم می کند

ضمانت نامه رسمی

تضمین کالا و خدمات بصورت رسمی و بی قید و شرط بصورت کتبی و قابل اعتبارسنجی

ارسال سریع

ارسال کالا به سراسر کشور بواسطه انبارهای متعدد کالا در سراسر کشور

سرعت در اجرا

بواسطه تجربه سال هاي متمادي و برخورداری از شبکه نصب در سراسر کشور

به مشاوره نیاز دارید؟