خدمات ما

با توجه به مشخصات فیزیکی ژئوممبران، کاربردهای ژئوممبران در صنایع مختلف روز به روز رو به افزایش می‌باشد.در بخش کشاورزی مقدار زیادی آب از طریق کانال های انتقال ( لاینینگ ) و استخرهای ذخیره از طریق نشت هدر می رود. پوشش کانال ها و استخرهای ذخیره آب، نقش مهمی در جلوگیری از هدر رفت آب دارند.همچنین در سال های اخیر استفاده از پوشش های ژئوممبران در استخرهای ذخیره آب در کشور رایج شده است.همچنین در چند سال اخیر با پیشرفت های صورت گرفته در تولید محصولات زمین پارچه ای، استفاده از ژئوسل در مسلح سازی روسازی افزایش چشم گیری داشته است.

استخرهای پلیمری با ورق پلی اتیلن سنگین (ژئوممبران HDPE)  ارزان تر از بتن و سرعت اجرای بسیار بالا و طول عمر زیاد,بهترین انتخاب جهت عایق کاری سطح داخلی استخر ها می باشد.

به دلیل مقاومت بالای ورق ژئوممبران در برابر مواد شیمیایی، جهت نگهداشت پساب و گل حفاری, در عایقکاری بستر حوضچه‌های لیچینگ استفاده می‌شود.

پایدارسازی

با توجه به قابلیت های فراوان ژئوسنتتیک ها (خصوصا تسلیح کنندگی و زهکشی)، اجرای این نوع دیوار خاک مسلح به طور روزافزون گسترش یافته و امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

از کاربردهاي عمده ژئوسنتتیک هایی مانند : ژئوممبران,ژئوتکستایل,ژئوگرید,ژئوسل,ژئودرین می توان به اجراي عایق مخازن خاکی و بتنی ذخیره سازي آب کشاورزي و پرورش آبزیان، پوشش کانال هاي انتقال آب، مخازن ثانویه و عایق فونداسیون مخازن صنایع نفتی، مخازن و الگون هاي تصفیه صنعت آب و فاضالب، آب بندي سدها، حوضچه هاي تبخیر، لندفیل ها (مخازن دفن بهداشتی زباله), حوضچه هاي گل حفاري و هیپ لیچینگ صنایع معدنی اشاره نمود.

قیمت نایلون استخر خاکی

نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم که به مشتریان‌ بهترین حق انتخاب و حداکثر رضایت را ارائه دهیم
چرا ما را انتخاب می کنند؟
واحد پشتیبانی ما هفت روز هفته در دسترس است.
ما برای انجام سریعتر پروژه از فناوری استفاده می کنیم.

❤حفظ مشتری با محصولات و خدمات فوق‌العاده ارزشمند❤
ما اینجا هستیم تا به مشتریان‌ خود به بهترین شکل کمک کنیم.ما با استراتژی‌مان زندگی می‌کنیم و با تمام هیجان کارمان را در اولویت قرار می‌دهیم تا با خلق شیوه های نوین و در عین حال بسیار ظریف و برازنده مشتریان‌ و شرکای خود را راضی نگه داریم

مشتریان راضی
97%
خدمات ارائه شده
92%
رضایتمندی کل
98%

هزینه نصب ژئوممبران

چه محصولی و خدمتی احتیاج دارید؟

اجرای ژئوممبران

پلی ممبران,طی سال های متمادی همکاری تنگاتنگ و ادامه داری با شرکت های صنعتی و معدنی مطرح کشور در خصوص اجرای پروژه های خاص و ارایه خدمات ویژه و اختصاصی به آنها داشته است.

"روف گاردن یا بام سبز”